Ulaşım

Üniversite ve araştırma kuruluşlarından il dışı katılımcılar için ulaşım ve konaklama giderleri, imkanlarımız ölçüsünde karşılanacaktır.

Ulaşım:

Zonguldak; Alaplı, Karadeniz Ereğli, Çaycuma, Devrek ve Gökçebey ilçeleriyle, Batı Karadeniz Bölgesi’nde Karadeniz’e batı ve kuzeyden kıyısı olan bir kenttir. Bülent Ecevit Üniversitesi Merkez Kampüsünün bulunduğu il, İstanbul’a 335 km ve Ankara’ya 276 km mesafesiyle bu merkezlere yakın bir konumda yer alır.

İstanbul yönünden gelenler için;

TEM otobanı Düzce ayrımından E5 karayoluna çıkılarak; Ankara istikameti takip edilir. Akçakoca sapağından; Akçakoca, Alaplı, Karadeniz Ereğli üzerinden Zonguldak şehir merkezine ulaşılır. İstanbul – Zonguldak arası mesafe yaklaşık 4,5 saat sürmektedir.

Ankara yönünden gelenler için;

TEM otobanı Yeniçağ ayrımından E5 karayoluna çıkılarak; Mengen, Gerede, Devrek üzerinden Zonguldak şehir merkezine ulaşılır. Ankara – Zonguldak arası mesafe yaklaşık 3,5 saat sürmektedir.

Otobüs terminali, BEÜ Merkez Kampüsüne yürüme mesafesinde olup, ulaşım taksi, dolmuş ya da belediye otobüsleriyle de sağlanabilmektedir.

Zonguldak 100.Yıl Belediye Terminali Tel: +90 372 257 13 11.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin