POSTER GÖNDER

 • 1) Proje posterinin, aşağıda verilen poster hazırlama kurallarına uygun bir biçimde ve PowerPoint formatında hazırlanarak en geç 8 Mayıs 2016 Pazar günü saat 24:00‘ye kadar aşağıda verilen form kullanılarak elektronik ortamda gönderilmesi gerekmektedir.
  • Proje başlığının altında proje araştırmacılarının bilgilerine yer verilmelidir.
  • Posterde resim/şekil/grafik vb. görseller kullanılabilir. Resim/Şekil/Grafik sayısı isteğe bağlı olarak artırılabilir ve metne uygun şekilde yerleştirilebilir.
  • İlgili bölümde başvuran kişinin fotoğrafı veya firma logosu isteğe bağlı olarak kullanılabilir.
  • Poster ölçüleri  70 cm (genişlik) x 110 cm (yükseklik) boyutlarında olmalıdır.
  • Poster *.pptx veya *.ppt formatında olmalıdır.
  • Hazırlanan poster, aşağıdaki form kullanılarak elektronik ortamda gönderilmelidir.

      Not: Katılımcılar, yukarıdaki kurallar çerçevesinde posterlerini  hazırlayabilirler veya aşağıda verilen örnek şablonlardan yararlanabilirler.

  Örnek: Şablon-IŞablon-II

   

  2) Posterin hazırlanmasında, değerlendirme kriterlerinin dikkate alınması tavsiye edilir.

  3) Posterlerin basım işlemi, düzenleme komitesi tarafından yapılacaktır. İşleyişte herhangi bir aksilik yaşanmaması için, posterlerin son güne kalmadan gönderilmesi gerekmektedir. Bu konuda özen gösterilmesi rica olunur.

  4) Katılımcıların, 13 Mayıs 2016 Cuma günü saat 09:00′da Sezai Karakoç Kültür Merkezi Fuaye alanında hazır bulunmaları gerekmektedir.

  5) Posterini göndermeyenlerin ve etkinlik gününde posterinin başında bulunmayanların çalışmaları, proje yarışmasında değerlendirmeye alınmayacaktır.

  6) İl dışı katılımcılar için ulaşım ve konaklama giderleri, projeyi sunan kişi (tek kişi) için tarafımızdan karşılanacaktır. Ulaşım için karşılanacak tutar, katılım sağlanan il ile Zonguldak ili arasındaki şehirlerarası otobüs bilet ücreti üzerinden ödenecektir. Konaklama yeri, talep edilen gün için tarafımızdan ayarlanacaktır.

  ELEKTRONİK ORTAMDA POSTER TESLİM SON TARİHİ 8 MAYIS 2016 PAZAR GÜNÜ 24.00 DIR.!!!!!

 • 2016 Kabul Edilen Projelere ve Proje Numaralarına Ulaşmak İçin Tıklayınız