POSTER GÖNDER

1) Proje posterinin, aşağıda verilen poster hazırlama kurallarına uygun bir biçimde ve PowerPoint formatında hazırlanarak en geç 24 Nisan 2019 Salı günü saat 24:00‘a kadar aşağıda verilen form kullanılarak elektronik ortamda gönderilmesi gerekmektedir.

  • Proje başlığının altında proje araştırmacılarının bilgilerine yer verilmelidir.
  • Posterde resim/şekil/grafik vb. görseller kullanılabilir. Resim/Şekil/Grafik sayısı isteğe bağlı olarak artırılabilir ve metne uygun şekilde yerleştirilebilir.
  • İlgili bölümde başvuran kişinin fotoğrafı veya firma logosu isteğe bağlı olarak kullanılabilir.
  • Poster ölçüleri  70 cm (genişlik) x 110 cm (yükseklik) boyutlarında olmalıdır.
  • Poster *.pptx veya *.ppt formatında olmalıdır.
  • Hazırlanan poster, aşağıdaki form kullanılarak elektronik ortamda gönderilmelidir.

    Not: Katılımcılar, yukarıdaki kurallar çerçevesinde posterlerini  hazırlayabilirler veya aşağıda verilen örnek şablondan yararlanabilirler.

Örnek: Şablon

 

2) Posterin hazırlanmasında, değerlendirme kriterlerinin dikkate alınması tavsiye edilir.

3) Posterlerin basım işlemi, düzenleme komitesi tarafından yapılacaktır. İşleyişte herhangi bir aksilik yaşanmaması için, posterlerin son güne kalmadan gönderilmesi gerekmektedir. Bu konuda özen gösterilmesi rica olunur.

4) Katılımcıların, 2 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 09:00′da Farabi Kampüsü Sezai Karakoç Kültür Merkezi'nde hazır bulunmaları gerekmektedir.

5) Posterini göndermeyenlerin ve etkinlik gününde posterinin başında bulunmayanların çalışmaları, proje yarışmasında değerlendirmeye alınmayacaktır.

6) İl dışı katılımcılar için ulaşım (tek kişi için katılımın sağlandığı ilden Zonguldak'a şehirlerarası gidiş dönüş otobüs bilet ücreti)  ve konaklama giderleri (tek kişi için 100 TL'ye kadar), projeyi sunan kişi için  tarafımızdan karşılanacaktır. Ulaşım için karşılanacak tutar, katılım sağlanan il ile Zonguldak ili arasındaki şehirlerarası otobüs bilet ücreti üzerinden ödenecektir.

ELEKTRONİK ORTAMDA POSTER TESLİM SON TARİHİ 26 Nisan 2019 CUMA GÜNÜ Saat 24:00 DIR.!!!!!

Önemli!!!    Yalnızca il dışından etkinliğimize katılacak katılımcıların öğlen yemeği karşılanacaktır.

Katılımcıların yanlarında kendi adlarına ait bir IBAN numarası, kimlik fotokopisi ibraz etmeleri ve kayıt masasında yolluk bildirim formu doldurmaları gerekmektedir!!!! 18 yaşından küçük katılımcılar ise yine kendi adlarına açılan bir hesap ya da ebeveynlerine ait bir IBAN numarası belirtmeleri gerekmektedir. Yolluk bildirim formu doldurmayan katılımcılara yolluk ve konaklama ücreti ÖDENMEYECEKTİR!!!!


Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
IPv6 Etkin